ÖDEME KOŞULLARI

1)Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak aşağıda IBAN  No bilgileri yer alan Vakıfbank ve İş Bankası hesaplarımızdan (TL) olarak herhangi birine ödeme yapabilirsiniz.

VAKIFBANK SANALPOS BANKA BİLGİLERİ

 BANKA : T.VAKIFBANK A.Ş.

 ŞUBE : DENİZLİ ŞUBESİ

 ŞUBE KODU : S00049

 HESAP NO : 001 5800 7313 3593 87

 IBAN NO : TR69 0001 5001 5800 7313 3593 87

 

İŞBANKASI SANALPOS BANKA BİLGİLERİ

 BANKA : T.İŞBANKASI A.Ş.

 ŞUBE : DENİZLİ TİCARİ ŞUBESİ

 ŞUBE KODU : 3233

 HESAP NO : 0022096 

 IBAN NO : TR74 0006 4000 0013 2330 0220 96

2) Sitemiz üzerinden WORLDCARD ve MAXİMUM anlaşması bulunan herhangi bir kredi kartınız ile online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan sipariş tutarınızın çekim işlemi gerçekleşecektir.

Sipariş Bedeli İptal ve İadesi

www.merbasita.com üzerinden gerçekleştirdiğiniz siparişlerinizin olası sebeplerle sipariş verdikten itibaren 1 saat içerisinde iptali durumunda siparişleriniz henüz kargoya verilmediyse, ATL İthalat İhracat Sanayi Ticaret Ltd. Şti. on iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak bildirmeniz gerekmektedir.

Ürünlerin iptali veya değişimi konusunda müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilir veya site üzerinden “Bizimle İletişime Geçin” bölümünden iade ve değişim talebinizi iletebilirsiniz.

Siparişleriniz kargoya verildikten sonra sipariş iptallerinizde İade ve Değişim (bkz.) prosedürleri gerçekleştirilir ve ürün iadesi kargo ücreti alıcıya aittir. Ürünün iade işleminin gerçekleştirilebilmesi için tarafınıza gönderilmiş fatura ile birlikte ürünler kendi paketinin içerisinde, eksiksiz, kullanılmamış ve yıkanmamış ve satılabilir özelliğini kaybetmemiş, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte 10(on) iş günü içerisinde teslim edilmelidir.

Ürün tarafımıza ulaştığında İade ve Değişim Koşullarımızı (bkz.) sağlıyorsa ürüne dair ücret iadeniz 14(on dört) gün içerisinde Mesafeli Satış Sözleşmesi kapsamında ATL İthalat İhracat Sanayi Ticaret Ltd. Şti. tarafından gerçekleştirilir.